Compuware wprowadza nową wersję Optimal Trace

Firma Compuware wprowadziła na rynek nową wersję oprogramowania do zarządzania wymaganiami biznesowymi Optimal Trace. Nowa wersja ułatwia adaptację modelu zarządzania wymaganiami nawet w organizacjach, które do tej pory nie prowadziły go w sposób strukturalny i zaplanowany.
Dodatkowo nowa wersją umożliwia lepszy wgląd działu biznesowego w cykl życia tworzonych aplikacji, a poprzez to gwarantuje większy zwrot z inwestycji.

W nowej wersji wprowadzono intuicyjny dokument i zdolność importowania tekstu, która pozwala praktycznie każdemu dokumentowi lub konstrukcji plikowej na szybkie wchłonięcie w zasoby Optimal Trace.  Jest to ważne dla firm, które proces zarządzania wymaganiami opierają na dokumentach Word i arkuszach Excela. Optimal Trace 5.0 zawiera także kompletną strukturalną elastyczność, którą można łatwo adaptować do poszczególnych projektów. To ułatwia rozbudowywanie zdolności w tworzeniu różnych pól definicji na każdym poziomie, łącznie z projektem, pakowaniem i zarządzaniem poziomem wymagań.

“To wymagające, aby pozyskać partnerów, którzy komunikują się efektywnie z analitykami biznesowymi i obsługą IT” – pisze analityk IDC Melinda-Carol Ballou, w raporcie: Emerging Requirements Market Drivers IT. ,,Pojawienie się  bardziej intuicyjnych narzędzi przydatnych pracownikom szczebla kierowniczego w połączeniu z analitykami, aby zarządzać wymaganiami jest dużym krokiem do przodu”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry