Conecto.net promuje Audi TT Coupe

Rozpoczyna się pierwsza internetowa kampania w historii marki Audi w Polsce. Promuje ona debiut II generacji kultowego modelu TT Coupé. Kampanię przygotowała agencja interaktywna Conecto.net.

Punktem węzłowym zakrojonej na szeroką skalę akcji promocyjnej jest mikrostrona wizerunkowa, na którą odsyłają internautów reklamy pojawiające się na największych, polskich portalach oraz precyzyjnie stargetowany mailing.

Droga w świat Audi TT wiedzie przez stronę www.tt.audi.pl, gdzie znajduje się mapa Polski, na której mienią się zarysy: Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania oraz Gdańska. Wystarczy wykonać jeden ruch i przed użytkownikami witryny wyrastają najbardziej charakterystyczne dla wskazanych miast miejsca. Wszystko to w nocnym, czarno- białym ujęciu. Na tym tle krystalizuje się trójwymiarowa wizualizacja nowego Audi TT Coupé, sportowego samochodu, dzięki któremu każde miejsce ma stać się wyjątkowe.

Podczas wirtualnej podróży po Polsce internauci mogą poznać najbardziej popularne miejsca i kluby, do których tłumnie przychodzą mieszkańcy wybranego miasta. Oprócz adresów w dziale: Po Godzinach można znaleźć także krótką charakterystykę wybranego lokalu oraz zdjęcia odzwierciedlające panującą tam atmosferę.
„Projektując ten serwis chcieliśmy przede wszystkim pokazać, że Audi TT to model, który sprawia, ze możemy czuć się wyjątkowo, a każde miejsce, do którego trafiamy nabiera magicznego charakteru. Audi TT znosi wszelkie bariery. To samochód, który z pewnością docenią młode (od 25-40 lat), aktywne, spełnione zawodowo osoby gustujące zarówno w clubbingu, jak i muzyce jazzowej, czy wystawach sztuki awangardowej – mówi dyrektor zarządzający Conecto.net Tomasz Bryłka. Sportowy, dynamiczny charakter Audi TT prowokuje do wzmożonej aktywności. Tego samego wieczoru zaczynamy bawić się w Warszawie, a kończymy w Krakowie. Wszystko jest możliwe.”

www.tt.audi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry