Cormedia rozpoczął współpracę z Gamet S.A.

Dom mediowy Cormedia rozpoczął współpracę z firmą GAMET S.A., czołowym producentem dekoracyjnych akcesoriów wnętrzarskich. Pierwszym etapem tej współpracy jest rozpoczęta właśnie kampania reklamowa w wybranych serwisach tematycznych.

GAMET S.A. to działająca na wielu europejskich rynkach firma, która produkuje dekoracyjne akcesoria meblowe, budowlane i wnętrzarskie. 100% pakiet akcji kontrolowany jest przez fundusz private equity Enterprise Investors. Pierwszym etapem współpracy między GAMET S.A. a domem mediowym Cormedia jest rozpoczęta 1-ego grudnia kampania reklamowa w wybranych serwisach internetowych.

Kampania potrwa do końca roku i będzie prowadzona w dwóch dużych serwisach wnętrzarskich wchodzących w skład Grupy Meble.pl: meble.pl oraz emebel.pl. Głównym celem akcji jest prezentacja asortymentu reklamodawcy wśród odbiorcy internetowego, który korzysta z tego typu serwisów. W kampanii wykorzystane będą dwie niestandardowe formy reklamowe: w serwisie meble.pl będzie to corner expand a w przypadku emebel.pl patronat nad całym serwisem. Dobór serwisów nie był przypadkowy – serwisy Grupy Meble.pl są najpopularniejszymi i najchętniej odwiedzanymi serwisami wnętrzarskimi. Takie podejście ma wzmocnić efekt wizerunkowy i wpłynąć na lepszą świadomość marki wśród internautów.

Naszym założeniem jest prezentacja użytkownikom Internetu bardzo bogatej oferty produktowej Gamet. Różnorodność oferowanych wzorów, nowoczesna stylistyka naszego asortymentu zdeterminowały wybór form reklamowych w tej kampanii. Gamet jest znany, jako producent zapewniający perfekcyjną jakość produktów i wzornictwo trafiające w upodobania i tendencje na rynkach – więc zależało nam na tym, aby w serwisach branżowych być postrzeganym, jako ekspert w tej dziedzinie. – mówi Monika Jaworska, specjalista ds. marketingu z firmy Gamet.

Skupiliśmy się w tej kampanii na prezentacji oferty klienta, pokazaniu pełnego asortymentu i na aspektach wizerunkowych. Realizacja takich założeń wymagała wyboru najlepszych powierzchni reklamowych oraz rekomendacji takich form, które najlepiej spełnią oczekiwania marketingowe kampanii. – dodaje Martyna Wróblewska, dyrektor sprzedaży sieci BUDOWNICTWOonline.

Dom mediowy Cormedia odpowiada za dostosowanie kreacji, planowanie i zakup mediów oraz za bieżącą optymalizację działań w trakcie trwania kampanii.

www.gamet.com.pl
www.cormedia.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry