Creative uaktualnia serię kamer Live! Cam o nowy model – Live! Cam Video IM Ultra

Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej kamery internetowej – Creative Live! Cam Video IM Ultra. Najwyższej jakości obraz i dźwięk w połączeniach internetowych oraz w nagraniach, a także nowe oprogramowanie Live! Central Premium – to obietnice stojące za nowym produktem.

lc_video_im_ultra_c2_plCreative Live!® Cam Video IM Ultra posiada czujnik o rozdzielczości 1,3 megapiksela, umożliwiający wykonywanie zdjęć w rozdzielczości zwiększonej programowo do 5.0 megapikseli i nagrywanie wideo w rozdzielczości do 1,3 megapiksela. Szybkie złącze USB umożliwia nagrywanie o płynności do 30 klatek na sekundę, a mikrofon z technologią redukcji szumów ma zapewniać wysoką jakość mowy. Automatyczne strojenie zadba o optymalną jakość obrazu. Użytkownik może jednocześnie nakładać niezwykłe efekty głosowe i wizualne, zarówno podczas komunikacji jak i nagrywania.

Inne funkcje to między innymi kontrola rodzicielska, awatary z efektami i proste narzędzie do edycji wideo wchodzące w skład oprogramowania Live!® Central Premium na płycie CD.

Najważniejsze dane:

  • Czujnik o rozdzielczości 1,3 megapiksela zapewniający ostry i wyraźny obraz w zdjęciach oraz wideo.
  • Automatyczne śledzenie twarzy użytkownika podczas rozmów i nagrywania.
  • Wbudowany mikrofon z redukcją szumów – klarowniejsza, bardziej naturalna komunikacja.
  • Zgodność z systemem UVC – urządzenie działa od razu po podłączeniu do komputera, nie wymaga instalowania sterowników. Szybkie złącze USB zapewnia płynny obraz wideo.
  • Automatyczne strojenie – czystszy, jaśniejszy obraz.
  • Oprogramowanie Live!® Central Premium z zabawnymi efektami wizualnymi i głosowymi.

Creative Live!® Cam Video IM Ultra dostarczana jest z oprogramowaniem do domowego montażu wideo muveeNow 2.0. Kamera jest już dostępna na polskim rynku w cenie 239 PLN brutto.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top