CRM7 w Raben- kolejne wdrożenie

Grupa more7 wdraża system CRM7 w firmie RABEN – jednej z największych polskich firm spedycyjnych. Po zakończeniu fazy konsultacji i analizy rozpoczęto właściwe wdrożenie mające na celu stworzenie aktywnej platformy wymiany informacji między spółkami firmy RABEN w Polsce i za granicą.

Innowacja rozwiązania polega na wykorzystaniu technologii Open Source, co w znacznym stopniu minimalizuje koszty wdrożenia i przyszłej obsługi. System CRM7 nie wymaga opłat licencyjnych; dostarczany jest wraz z kodem źródłowym aplikacji. Odbiorca ma możliwość indywidualnej ingerencji w oprogramowanie według własnych potrzeb nawet w przypadku, gdy zdecyduje się zrezygnować z zewnętrznego wsparcia. Dzięki takiemu rozwiązaniu na system CRM7 mogą pozwolić sobie także średniej wielkości firmy.

System składa się z niezależnych modułów funkcjonalnych. Taka struktura pozwala na szybkie jego dostosowanie do konkretnych potrzeb odbiorcy, niezależnie od branży.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż istnieje możliwość korzystania z systemu za pomocą technik komunikacji mobilnej (telefony komórkowe, Palmtopy itp.), co czyni z niego niezastąpione narzędzie dla przedstawicieli pracujących w terenie.

Grupa more7 wdrożyła z powodzeniem system CRM7 w gronie swoich klientów w Niemczech i w Polsce.

http://www.more7.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top