Crowley dzieciom

Crowley Data Poland przez całe wakacje będzie wspierał akcję „Wakacje z Internetem”, dzięki której dzieci z warszawskich ośrodków wychowawczych będą uczyły się korzystania z zasobów Internetu.

Organizowana przez biuro poselskie Marszałka Sejmu Marka Borowskiego akcja „Wakacje z Internetem”, jest adresowana do wychowanków warszawskich ośrodków opiekuńczych. Crowley Data Poland zapewni łącza internetowe do „kawiarenek” powstających w wybranych jednostkach wychowawczych, min. w czterech ośrodkach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz głównej siedzibie Ogniska Wychowawczego Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”.

„Celem tego programu, w którym firma Crowley Data Poland jest jednym ze sponsorów, jest umożliwienie dzieciom dostępu do całego świata poprzez Internet – pod kierunkiem wychowawców. Większość dzieci po raz pierwszy będzie miała okazję „wejść” do wirtualnej sieci, założyć własną pocztę mailową, zyskać cenne informacje i poszerzyć swą wiedzę” – mówi patron inicjatywy Marszałek Marek Borowski.

„Zaangażowaliśmy się w ten projekt, ponieważ patrzymy w przyszłość. Dzieci, które dziś poznają tajniki Internetu mogą kiedyś zechcieć związać się z jego rozwojem także zawodowo. Zależało nam także na pomocy dzieciom z ośrodków wychowawczych, które na co dzień nie mają możliwości korzystania z tego źródła zabawy i nauki” – mówi Jarosław Roszkowski, dyrektor generalny Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top