Crowley nie przejmuje Formusa

W związku z pojawiającymi się zapytaniami firma Crowley Data Poland oświadcza, że nie przejmuje firmy Formus Polska Sp. z o.o. , jak również nie jest zainteresowana jej aktywami ani infrastrukturą telekomunikacyjną. DATASTAR jest natomiast gotowa w tempie ekpresowym dostarczyć łącza internetowe wszystkim Klientom Formus Polska, którzy stracili dostęp do sieci. DATASTAR gwarantuje dostarczenie usług maksymalnie w ciągu 5 dni od momentu zgłoszenia się Klienta.

“Informację o upadłości Formusa przyjęliśmy z przykrością. Rynek szerokopasmowego dostępu radiowego jest w Polsce stosunkowo młody i szybko się rozwija, stąd raczej oczekiwać można szybkich wzrostów firm, nie zaś upadłości. Trudno mi jednak komentować przypadek Formusa – wiem, że tą skomplikowaną sprawą zajął się sąd.” – powiedział Jarosław Roszkowski, Wiceprezes, Dyrektor Generalny w Crowley Data Poland.

“Nasza sieć jest w pełni dostosowana do przyjęcia nowych Klientów. Liczymy się z tym, że w obecnej sytuacji zainteresowanie Klientów może być wzmożone. Nasi handlowcy i technicy są jednak na to przygotowani – możemy zapewnić Klientom dostarczenie usługi nawet w kilka godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania. Rozumiemy też trudną sytuację dotychczasowych Klientów Formusa – dlatego jesteśmy gotowi pracować 24 godziny na dobę.” – dodał Marcin Galwas, dyrektor marketingu w CDP.

Crowley Data Poland, obsługująca sieć DATASTAR działa obecnie w 6 aglomeracjach: Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice i Kraków. Obecnie firma obsługuje ponad 500 klientów, a wzrost sprzedaży utrzymuje się na poziomie 20% miesięcznie.
“Nie ukrywam, że Formus – jako pierwsza tego typu firma na polskim rynku – miała wiele trudności do pokonania. Wiele nauczyliśmy się obserwując ich rozwój – przede wszystkim zaś jakich błędów nie popełniać. Dzięki temu nasze rozwiązania stanowią optymalne połączenie wysokiej jakości usług z przystępnymi cenami. Nasza filozofia sprzedażowa, jak i inwestycyjna jest inna od tej stosowanej przez Formus Polska. Dlatego tak szybko rozwijamy się.” – komentuje Jarosław Roszkowski.

http://www.datastar.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry