Crowley podłącza HP

Opublikowano: 9 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, połączył Centrum Kolokacji Hewlett Packard w Nowym Sękocinie z HP Action Care przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie łączem transmisji danych.

Hewlett Packard zdecydował się na zakup rozwiązań transmisji danych o gwarantowanej przepustowości

2 Mb/s. Łącza znajdujące się w ofercie Crowley Data Poland są wykorzystywane przy tworzeniu infrastruktury w celu korporacyjnego przekazu informacji. Oprócz szybkiego przepływu danych, charakteryzują się również wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz umożliwiają połączenie wielu sieci komputerowych Klienta dedykowanymi kanałami o indywidualnie dobranych parametrach. Wszystkie transfery operatora są realizowane w bezprzewodowej technologii LMDS (Local Multipoint Distribution System).

„Oferowana przez nas usługa pozwala na elastyczną konfigurację łącza transmisyjnego poprzez indywidualny dobór odpowiedniej szybkości gwarantowanej. Dzięki temu Klient, w porozumieniu z naszymi specjalistami, może dopasować optymalne parametry transferu do swoich potrzeb” – mówi Aleksandra Marciniak, senior account manager w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley podłącza HP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.