Cube Group na Łotwie

Niespełna 8 miesięcy po otwarciu biura na Litwie, agencja Cube Group SA uruchamia swój oddział na Łotwie i zapowiada dalszą ekspansję na rynki CEE.

To już trzecie biuro Cube Group w Europie. W nowym biurze w Rydze pracują obecnie trzy osoby. Trwa rekrutacja wśród lokalnych specjalistów SEO.

„Rynek łotewski – podobnie jak zmieniający się szybko rynek na Litwie – najlepsze czasy dla reklamy w wyszukiwarkach ma jeszcze przed sobą – mówi Marcin Hutnik, Prezes Zarządu Cube Group SA. – Pierwsze zadania, jakie stawiamy przed naszym łotewskim zespołem, to nawiązanie trwałej współpracy z agencjami lokalnymi Chcemy w ciągu kolejnych miesięcy na trwałe zagościć w świadomości uczestników rynku SEM na Łotwie.

Cube Group prowadzi obecnie na wspomnianym rynku działania dla międzynarodowych marek m. in. KLM i Gillete oraz kilkunastu firm lokalnych, tj.: nordicia.lv, credit24.lv oraz plus.lv.

„W najbliższym czasie mamy nadzieję na podjęcie współpracy z domami mediowymi i największymi reklamodawcami – dodaje Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający Cube Group SA,. – Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju naszej działalności. Wkrótce otworzymy siedziby w kolejnych państwach.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry