Cybersport.pl: start marcowego pucharu

Do 3 marca trwają zapisy do II eliminacyjnej rundy wspólnego projektu Electronic Arts Polska oraz zespołu Cybersport.pl – ligi Need for Speed Undercover oraz Command&Conquer: Red Alert 3. Na graczy, którzy wezmą udział w rozgrywkach czeka nie tylko zabawa, ale również gry komputerowe oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych.

W zakończonym w lutym pucharze miesiąca w gronie najlepszych wirtualnych kierowców, których już w październiku zobaczymy podczas wielkiego finału ligi Heyah Logitech Cybersport znaleźli się Mistrz oraz Wicemistrz Europy w grze Need for Speed Krzysztof  ‘Chris’ Sojka oraz jego drużynowy kolega Łukasz ‘lecho’ Leśniewski. W grze Command&Conquer: Red Alert 3 swoimi niebywałymi umiejętnościami taktycznymi w pierwszej eliminacyjnej rundzie rozgrywek popisali się Mateusz ‘Matiz_pl’ Kowalski oraz Michał ‘m1ch4l’ Wiśniewski i to właśnie oni już za kilka miesięcy powalczą o wysokie nagrody pieniężne.

Już teraz każdy zainteresowany rozgrywkami gracz może wziąć udział w kolejnym, tym razem marcowym pucharze miesiąca. Na miłośników strategii czeka wirtualna rywalizacja z najlepszymi zawodnikami z całej Polski w eliminacyjnym turnieju zatytułowanym „Red Star Rising”. Natomiast maniacy ekstremalnych prędkości zmierzą się w  pucharze miesiąca nazwanym „Second Lap”. Zapisy do II rundy potrwają do końca 3 marca. Dwóch najlepszych graczy marcowych zawodów otrzyma możliwość gry w wielkim finale Heyah Logitech Cybersport o tytuły Mistrzów oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych. Dodatkowo trzy najwyższe miejsca poszczególnych pucharów będą premiowane grami komputerowymi firmy Electronic Arts.

www.cybersport.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top