cyberstudio akredytowane przez PARP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przyznała katowickiej agencji internetowej cyberstudio akredytację na świadczenie usług doradczych, związanych z wdrażaniem działań ukierunkowanych na rozwój przedsięwzięć bazujących na komercyjnym wykorzystaniu internetu, w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorstw Internetowych Phare 2001.

Celem Programu jest zwiększenie zatrudnienia oraz rozwój sektora MSP. Realizacja działań w ramach projektu musi prowadzić do powstania nowego podmiotu lub uruchomienia nowej działalności w ramach funkcjonującego już przedsiębiorstwa i opierać się na komercyjnym wykorzystaniu internetu.

Prace w ramach Programu zostały podzielone na dwa etapy:
– usługi doradcze, które mają na celu przygotowanie biznes planu przedsięwzięcia,
– rozwój nowej działalności, która po pierwszym etapie uzyskała pozytywną ocenę.

Na ich realizacje wnioskodawcy, mogą uzyskać dotacje przyznawaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wysokość dotacji na usługi doradcze mieści się w przedziale od 0 do 5000 euro. Maksymalne dofinansowanie kosztów projektu z budżetu Programu wynosi 60%. Pozostałą część wydatków wnioskodawca pokrywa z własnych środków.

Akredytacja umożliwia cyberstudio świadczenie usług we wszystkich trzech obszarach doradztwa:
– ocena możliwości komercyjnego wykorzystania internetu,
– przygotowanie biznes planu,
– pomoc w przygotowaniu biznes planu do wdrożenia.

cyberstudio, działające na rynku internetowym od 1994 roku, jest jedną z kilkudziesięciu firm, które otrzymały akredytację, ale jedną z nielicznych, która specjalizuje się w zagadnieniach wykorzystania internetu w działalności gospodarczej. Do grona klientów agencji należą między innymi: Portal Rynku Sztuki Artinfo.pl, Drukarniacyfrowa.pl, czy Fabryka Przyczep „Niewiadów”, które z powodzeniem postawiły na zaawansowane rozwiązania internetowe.

http://www.cyberstudio.pl
http://www.parp.gov.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top