Cyfrowy Polsat złożył prospekt emisyjny

W związku z planowaną ofertą publiczną oraz wprowadzeniem akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie spółka Cyfrowy Polsat S.A. złożyła w Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny.
Menedżerami oferty globalnej i Współzarządzającymi Budową Księgi Popytu są UBS Investment Bank, Centralny Dom Maklerski Pekao oraz Dom Maklerski Penetrator. Doradcą finansowym Spółki w procesie jest Trigon.

– Cyfrowy Polsat S.A. dynamicznie się rozwija. Już dziś jesteśmy największą platformą satelitarną w Europie Środkowo-Wschodniej i wierzymy, że jesteśmy na takim etapie rozwoju by rozważyć przeprowadzenie oferty i debiut na warszawskiej giełdzie. Złożenie prospektu emisyjnego do Komisji Nadzoru Finansowego jest kolejnym ważnym krokiem w tym procesie –  mówi Dominik Libicki, prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry