Czekoladowy telegram w portalu nasza-klasa.pl

Opublikowano: 30 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od 10 czerwca użytkownicy portalu nasza-klasa.pl mogą wysyłać Czekoladowe Telegramy do swoich przyjaciół.

W profilu każdej osoby znajduje się ikona, dzięki której można przekazać coś szczególnie ważnego. Uruchomienie tej usługi, to efekt nawiązania współpracy między MM Brown Polska, właścicielem Marek Chocolissimo i ChocoTelegram a portalem nasza-klasa.pl

Współpraca jest wynikiem zainteresowania świadczeniem takiej usługi przez obie strony i na razie ma charakter bezterminowy. Przycisk widoczny w profilu każdego z użytkowników przenosi bezpośrednio do serwisu umożliwiającego konfigurację zamówienia oraz dokonanie płatności. Do dyspozycji jest również dedykowana infolinia, pomagająca wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z przekazaniem przesyłki.

„Mam nadzieję, że Czekoladowy telegram będzie cieszył się dużą popularnością wśród odwiedzających portal nasza-klasa.pl – mówi Marcin Gadulski z MM Brown – Nasza usługa doskonale odpowiada specyfice serwisu. Dotychczasowe liczba korzystających z Czekoladowego Telegramu jest bardzo obiecująca”- dodaje.

MM Brown właściciel marek Chocolissimo oraz Chocotelegram jest jednym z najważniejszych dystrybutorów luksusowych słodyczy, które pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z całego świata. Rynkowy sukces firma zawdzięcza doskonałej współpracy z klientami korporacyjnymi oraz sprzedaży internetowej, która dotychczas nie była kojarzona z detaliczną sprzedażą słodyczy.

Sylwester KozakCzekoladowy telegram w portalu nasza-klasa.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.