Bluerank buduje strategię SEO dla marki nk.pl

Opublikowano: 2 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal nk.pl (do niedawna nasza-klasa.pl) i agencja search engine marketing – Bluerank rozpoczęły współpracę przy optymalizowaniu, pod kątem wyszukiwarek, internetowych kanałów komunikacji marki NK oraz oficjalnych kont działających na platformie Śledzik.

Hanna LaskowskaBluerank buduje strategię SEO dla marki nk.pl

Nokaut.pl przyspiesza dzięki nowym serwerom

Opublikowano: 13 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Pod koniec marca Nokaut.pl przeniósł się do serwerowni firmy Beyond znajdującej się w podziemiach poznańskiego Starego Browaru. Do tej pory serwis funkcjonował w oparciu o serwery dzierżawione od Home.pl.

Hanna LaskowskaNokaut.pl przyspiesza dzięki nowym serwerom

Gadu Klasa: możliwe połączenie Gadu-Gadu i Naszej-Klasy?

Opublikowano: 8 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Jak informuje Polska Agencja Prasowa za redakcją rosyjskiego „Kommiersant”, trwają rozmowy pomiędzy właścicielami Naszej-Klasy i Gadu-Gadu na temat ewentualnego połączenia obu firm. Doniesień tych nie komentują przedstawiciele firm.

Dawid ZarazińskiGadu Klasa: możliwe połączenie Gadu-Gadu i Naszej-Klasy?

Społeczności zagrożone

Opublikowano: 27 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Internetowe społeczności cieszą się wśród Polaków coraz większą popularnością. Wraz z rozwojem Internetu, poszerzaniem się jego możliwości, przenoszeniem coraz większych obszarów naszego życia do rzeczywistości wirtualnej, rośnie także cyberprzestępczość.

Tomasz UchańskiSpołeczności zagrożone

Nasza-Klasa testuje swój komunikator

Opublikowano: 10 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal nasza-klasa.pl udostępnił testową wersję nowego komunikatora – NKtalk. W testach bierze udział pół miliona osób. Prawdopodobnie do końca roku wszyscy spośród 13,5 miliona Użytkowników NK otrzymają dostęp do nowej funkcji. Będzie sukces, czy kolejna burza jak w przypadku Śledzika?

Dawid ZarazińskiNasza-Klasa testuje swój komunikator

Nasza-Klasa serwuje Śledzika

Opublikowano: 9 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Nasza-klasa.pl uruchomiła dzisiaj własny serwis mikroblogowy, którego powstanie zapowiadaliśmy już w e-biznes.pl. Dzięki Śledzikowi ponad 13 mln użytkowników ma zyskać możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym. Po raz pierwszy nowość od Naszej-Klasy jest dostępna zarówno na portalu, jak i pod własnym adresem w sieci – sledzik.pl.

Dawid ZarazińskiNasza-Klasa serwuje Śledzika