Czerwcowy Netcamp

Opublikowano: 22 czerwca 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 30 czerwca o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Business Club Szczecin.

Czerwcowy Netcamp 1Na ostatnim przed wakacjami Netcampie Marcin Beme opowie o rozwoju Audioteka.pl i rynku audiobooków w Europie a Artur Kornobis z ObjectConnect pokaże projekt Planet Surface wykorzystujący innowacyjne komputery Microsoftu.

Agenda spotkania:

Audioteka.pl – leassons learned po 2,5 roku na rynku i strategia na przyszłość – Marcin Beme

Audioteka podsumuje i opowie o swoich działaniach od startu serwisu do dzisiaj – o przejściu z e-commerce do m-commerce, o narzędziach marketingowych, o contencie, o celebrytach i gwiazdach, którzy nagrywają audiobooki. Audioteka pokaże także strategię rozwoju na najbliższe 3 lata

Project Planet Surface – Artur Kornobis, ObjectConnect

Project Planet Surface to sieć oparta o private cloud computing, która połączy innowacyjne komputery Microsoft Surface. Przedstawimy możliwości Natural User Interface i rozpoznawania przedmiotów. Pokażemy też jak można wykorzystać Surface w administracji, rozrywce i biznesie.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Sponsorem Netcampa jest Speedup IQbator. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto zapisać się na to wydarzenie na Facebooku.

Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl. e-biznes.pl jest patronem medialnym spotkań.

Dawid ZarazińskiCzerwcowy Netcamp

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.