Zapraszamy na czerwcowy Netcamp

W czwartek, 21 czerwca, o godz. 17:30 Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie IT w Szczecinie. Mateusz Belattaf z Fanpointa wyjaśni jak wykorzystać Facebook API, Maciej Zagozda z Taskbeat opowie o zarządzaniu wirtualnym zespołem, a Dmitrij Żatuchin z Edustation pokaże jak można uczyć się za darmo języków obcych w sieci. 

Zapraszamy na czerwcowy Netcamp 1Agenda Netcampa przedstawia się następująco:

1. API Facebooka – nowa walki sztuka – Mateusz Belattaf, Fanpoint

Mateusz opowie o przebojach developerów aplikacji na Facebooka z bugami i dokumentacją, bądź jej brakiem. Uprawnienia Aplikacji – czyli co tak naprawdę pozwalasz robić ze swoim profilem akceptując wykorzystywanie danych. Open Graph – dokąd to wszystko zmierza?

2. Zarządzanie i motywowanie rozproszonego zespołu – Maciej Zagozda, Taskbeat

Jak zarządzać zdalnymi współpracownikami, tips&tricks oraz  case study dotychczas realizowanych projektów

3. Edustation.me – darmowa nauka języków obcych w sieci bez haczyków – Dmitrij Żatuchin, Edustation.me

W marcu 2011 we Wrocławiu wystartował serwis Edustation.pl umożliwiający naukę języków obcych za darmo. Dzisiaj działa już wersja rosyjska i hiszpańska, a użytkownicy z całego świata zaczynają dołączać do międzynarodowej społeczności. Podczas prezentacji Dmitrij przedstawi historię powstania, uruchomienia, rozwoju serwisu oraz rady dla startujących na rynku rosyjskim.

Spotkanie odbędzie się w klubie Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Organizatorzy planują też transmisje online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy pizzy lub wspólne oglądanie meczu EURO 2012. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie na stronie www.netcamp.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry