Zapraszamy na czerwcowy Netcamp

W czwartek, 21 czerwca, o godz. 17:30 Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie IT w Szczecinie. Mateusz Belattaf z Fanpointa wyjaśni jak wykorzystać Facebook API, Maciej Zagozda z Taskbeat opowie o zarządzaniu wirtualnym zespołem, a Dmitrij Żatuchin z Edustation pokaże jak można uczyć się za darmo języków obcych w sieci. 

Zapraszamy na czerwcowy Netcamp 1Agenda Netcampa przedstawia się następująco:

1. API Facebooka – nowa walki sztuka – Mateusz Belattaf, Fanpoint

Mateusz opowie o przebojach developerów aplikacji na Facebooka z bugami i dokumentacją, bądź jej brakiem. Uprawnienia Aplikacji – czyli co tak naprawdę pozwalasz robić ze swoim profilem akceptując wykorzystywanie danych. Open Graph – dokąd to wszystko zmierza?

2. Zarządzanie i motywowanie rozproszonego zespołu – Maciej Zagozda, Taskbeat

Jak zarządzać zdalnymi współpracownikami, tips&tricks oraz  case study dotychczas realizowanych projektów

3. Edustation.me – darmowa nauka języków obcych w sieci bez haczyków – Dmitrij Żatuchin, Edustation.me

W marcu 2011 we Wrocławiu wystartował serwis Edustation.pl umożliwiający naukę języków obcych za darmo. Dzisiaj działa już wersja rosyjska i hiszpańska, a użytkownicy z całego świata zaczynają dołączać do międzynarodowej społeczności. Podczas prezentacji Dmitrij przedstawi historię powstania, uruchomienia, rozwoju serwisu oraz rady dla startujących na rynku rosyjskim.

Spotkanie odbędzie się w klubie Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Organizatorzy planują też transmisje online z wydarzenia. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy pizzy lub wspólne oglądanie meczu EURO 2012. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie na stronie www.netcamp.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top