Czerwcowy Netcamp o social media marketingu

Opublikowano: 17 czerwca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek, 20 czerwca, o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie branży internetowej w Szczecinie. Tym razem poświęcone będzie marketingu w mediach społecznościowych.

netcamp_logoNajpierw Get More Social opowie o „content marketingu” i kryzysach w social media. Następnie OMG! PR pokaże, że media społecznościowe to nie tylko Facebook. A na koniec Sotrender wyjaśni jak angażować użytkowników i analizować dane, aby podejmować lepsze decyzje marketingowe.

Program spotkania:

1. Content is the king… or not? – Mateusz Walkowiak, Get More Social

Jedno z wielu narzędzi, czy podstawa solidnej strategii? Czym jest dobry „content” w social media? Komu służy, a kiedy się nie sprawdza? Czy „content marketing” buduje prawdziwe i trwałe relacje marki z jej fanami? Kiedy efekt bywa odwrotny do zamierzonego? Prezentacja o „content marketingu”, poruszy też temat kryzysów w mediach społecznościowych.

2. Social media to nie tylko Facebook – Marcin Niewęgłowski, OMG! PR

Podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane oryginalne przykłady wykorzystania mniej znanych platform społecznościowych. Oprócz biznesowych inspiracji będzie można uzyskać informacje odnośnie prognoz rozwoju social media na świecie.

3. Jak angażować na Facebooku, jak robią to najlepsi i czemu czasem im nie wychodzi – Hubert Tworkowski, Sotrender

Hubert omówi marketing największych polskich marek na Facebooku. Przedstawi też przykłady dobrych i złych praktyk oraz wpadek i kryzysów. Będą też praktyczne wskazówki jak wykorzystywać dane, aby podejmować lepsze decyzje marketingowe w social media.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w Free Blues Club (Al. Powstańców Wielkopolskich 20). Dla osób które nie mogą wziąć osobiście udziału w wydarzeniu organizatorzy planują transmisję online.

Mecenasem Netcampa jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl.

Dawid ZarazińskiCzerwcowy Netcamp o social media marketingu

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.