Czwarte urodziny Netcampa – inspirujących spotkań IT w Szczecinie

Opublikowano: 12 grudnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Fundacja Netcamp zaprasza na czwarte urodziny spotkań branży internetowej Netcamp, które odbędą się 15 grudnia o godz. 18 w Inkubatorze Kultury w Szczecinie. Gościem specjalnym będzie Paweł Tkaczyk, a szkolenie poprowadzi Piotr Konieczny.

Paweł Tkaczyk, autor książki „Zakamarki Marki” i propagator idei grywalizacji, opowie jak internet zmienił sposób kreowania marki. Kamil Brzeziński z Allegro wyjaśni dlaczego nie warto tworzyć mobilnych aplikacji na iPhone’a. Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl pokaże zaś dlaczego hackerzy są tak skuteczni.

Czwarte urodziny Netcampa – inspirujących spotkań IT w Szczecinie 1Do wzięcia udziału w spotkaniu wymagana jest rejestracja. Trzeba się pospieszyć bo większość z dostępnych 100 miejsc już jest zajęta. Warto też dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy też na specjalny wykład Pawła Tkaczyka „Dlaczego mamy ochotę grać, a nie chce nam się sprzątać?”, który odbędzie się 15 grudnia o godz. 12.00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Mickiewicza  64.

Następnego dnia, 16 grudnia, w godz. 9-12 odbędzie się szkolenie „Atakowanie i zabezpieczanie aplikacji internetowych”, które poprowadzi Piotr Konieczny – ekspert ds. bezpieczeństwa IT i autor serwisu Niebezpiecznik.pl. Szkolenie przeznaczone jest dla programistów, administratorów i testerów, a koszt udziału wynosi 99 zł.

Więcej informacji i pełna agenda spotkania dostępne są na stronie www.netcamp.pl. Nasza redakcja obejmuje spotkania Netcamp swoim patronatem medialnym.

Dawid ZarazińskiCzwarte urodziny Netcampa – inspirujących spotkań IT w Szczecinie

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.