Czy to jest oczekiwany PlayStation Phone? (wideo)

Pojawiły się pierwsze filmiki, które przedstawiać mają nadchodzące urządzenie firmy Sony Ericsson zwane PlayStation Phone. Oficjalna prezentacja telefonu ma odbyć się już w najbliższych dniach.

Urządzenie Sony Ericsson Zeus Z1 ma być oczekiwanym od dawna PlayStation Phone: łączącym funkcje telefonu z przenośną konsolą do gier. Wyposażone ma być w 4’’ ekran dotykowy wykonany w technologii Retina, 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon oraz 512 MB pamięci RAM i 1 GB ROM. Jest to jednak specyfikacja niepewna; na oficjalną należy poczekać do prezentacji telefonu.

Jeśli poniższe filmy, które w YouTube odnalazł serwis Engadget, potwierdzą się, to telefon działać będzie w oparciu o system Android 2.3 Gingerbread. Zamiast wysuwanej klawiatury dostępny będzie panel z D-padem oraz 4 przyciskami. Słuchawka będzie wyposażona w 5 lub 8 Mpix kamerę.

PlayStation Phone zaprezentowany ma zostać już w najbliższych dniach. Serwis GSMArena przewiduje, że kosztować będzie ok. 500 dolarów i wyposażony ma być w pięć gier. Kolejne gry kosztować mają ok. 10 dolarów za sztukę.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry