Damian Rutkowski Prezesem OS3 multimedia

Opublikowano: 12 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Po 13 latach Tomasz Pruszczyński przekazał funkcję Prezesa Zarządu agencji interaktywnej OS3 multimedia Damianowi Rutkowskiemu, Wiceprezesowi ds. finansowych.

Od tej chwili Pruszczyński będzie przewodniczyć trzyosobowej Radzie Nadzorczej powołanej z początkiem b.r., w skład której wchodzą Monika Fizia i Cezary Kaźmierczak. Dyrektorem Zarządzającym pozostaje Marcin Maj.

– Decyzja o tak ważnych zmianach w Zarządzie OS3 to wynik strategii rozwoju, którą z początkiem roku zaczęliśmy wdrażać. Agencja jest w szczytowej formie, ostatni rok i szereg nowych budżetów, w tym międzynarodowych, przekonał nas, że po 13 latach nadszedł czas na poważne zmiany. Rozważamy porozumienie z potencjalnymi inwestorami – mówi Tomasz Pruszczyński.

W 2009 roku portfolio klientów agencji OS3 multimedia powiększyło się m.in. o takich klientów, jak Dulux, Redd’s, HSBC, Herbapol, Mitsubishi, a także o 3 międzynarodowe budżety: Akuna Polska, Nemiroff Ukrainian Vodka Company i Tetley International. Dla wszystkich nowych klientów OS3 multimedia realizuje strategię długofalowej obecności w Internecie.

– Spółka ma za sobą dobry rok, jej pozycja jest stabilna i ugruntowana. Odsuwam się, żeby zrobić miejsce dla następnych, lepszych, którzy jeszcze bardziej rozwiną OS3. Teraz będę zajmować się nowymi biznesami i inwestowaniem w rokujące startupy – dodaje Tomasz Pruszczyński.

Hanna LaskowskaDamian Rutkowski Prezesem OS3 multimedia

Podziel się!

O autorze

hania