Darmowe doładowania w mBank mobile

W połowie lutego br. mBank mobile ponownie zasilił konta telefoniczne Klientów biorących udział w promocji „Minuty za zakupy” darmowymi minutami. Dodatkowo usługa doładowania konta mBank mobile dostępna jest już na 3 portalach: Wirtualna Polska, Interia i Onet.

W promocji „Minuty za zakupy” Klienci mBank mobile płacący kartami mBanku, otrzymują darmowe doładowania. Każde wydane 100 zł jest nagradzane 3 minutami w mBank mobile, które można wymienić również na SMSy.

W tym miesiącu średnia wartość darmowego doładowania wyniosła aż 36 minut. Dla porównania, w ubiegłym miesiącu konta Klientów zostały zasilone średnio 30 minutami. Oznacza to, że mimo, iż skończył się okres świątecznych zakupów, Klienci mBanku więcej płacą kartami. Darmowe doładowania są realizowane w połowie miesiąca i dotyczą płatności kartami dokonanymi w miesiącu poprzedzającym.

Ponadto kolejne trzy miejsca w sieci oferują możliwość doładowania konta mobile. Usługa została wdrożona na portalach: Wirtualna Polska, Interia i Onet.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry