Darmowe ogłoszenia na Biznes-Klasie

Ogłoszenia – to najnowsza opcja dostępna na Biznes-Klasie. Teraz każda firma może zamieścić na portalu dowolną ilość ofert dotyczących swojej działalności. Będą one dostępne także na OPENKontakt.com.

Opcja Ogłoszenia jest dostępna w profilu każdej firmy i można z niej korzystać bezpłatnie.  Oferty są podzielone na dwa działy „Kupię – szukam” oraz „Sprzedam – oferuję”. Liczba ogłoszeń, które można dodać, jest nieograniczona – a przy każdym można umieścić do 6 zdjęć.

Ogłoszenia dodawane przez firmy na Biznes-Klasie będą też automatycznie umieszczane na Giełdzie Biznes Ofert OPENKontakt.com. Ma ona obecnie ponad 7,5 mln ofert i ponad 500 tys. użytkowników. Ogłoszenia będą wyświetlane także na 95 współpracujących z giełdą portalach.

Biznes-klasa.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry