Biznes-Klasa.pl

Nowości na Biznes-Klasie

Grupy znajomych, Notatnik, Sondy, Pytania – to najnowsze opcje wprowadzone na portalu Biznes-Klasa.pl. Nowości rozbudowują portal i mają zachęcić do korzystania z niego kolejnych użytkowników.

Coraz bogatsza oferta Biznes-Klasy

Dział Praca, nowy design i silnik, darmowe ogłoszenia, nagrody dla aktywnych – to najnowsze zmiany wprowadzone na portalu Biznes-Klasa.pl. Nowości rozbudowują portal i mają zachęcić do korzystania z niego kolejnych użytkowników.

Darmowe ogłoszenia na Biznes-Klasie

Ogłoszenia – to najnowsza opcja dostępna na Biznes-Klasie. Teraz każda firma może zamieścić na portalu dowolną ilość ofert dotyczących swojej działalności. Będą one dostępne także na OPENKontakt.com.

Nagrody dla aktywnych na Biznes-Klasie

Bądź aktywny – wygrywaj z Biznes-Klasą! – to hasło pierwszej akcji promocyjnej zorganizowanej przez ten portal. Na uczestników czekają nagrody.

Biznes-Klasa.pl zapowiada kolejne nowości

Biznes-Klasa ruszyła 4 listopada tego roku. Jak można wyczytać na stronie portalu, głównym jego celem jest ułatwianie osobom i firmom kontaktów biznesowych. Chodzi o odnalezienie kolegów z innych firm, ale przede wszystkim – o nawiązywanie nowych, perspektywicznych kontaktów. Portal wciąż się rozbudowuje – i już zapowiada kolejne nowości. Jak piszą na Biznes-Klasie – „nie od …

Biznes-Klasa.pl zapowiada kolejne nowości więcej »

Scroll to Top