DCS finalistą konkursu Microsoft

Polska firma DCS Computer Consultants Group została finalistą organizowanego przez Microsoft konkursu dla certyfikowanych partnerów firmy Microsoft (Microsoft Certified Partners i Microsoft Certified Business Solutions Partners). Nagroda przyznawana jest w uznaniu za innowacyjność rozwiązań używających Techonologii firmy Microsoft.

Firma DCS Computer Consultants Group została finalistą szóstego, dorocznego konkursu dla partnerów Microsoftu w kategorii „Software Asset Management Advocate of the Year”.
W konkursie uczestniczyło ponad 1000 kandydatów z całego świata, którzy konkurowali w 16 kategoriach.

„To wielki zaszczyt dla nas, otrzymać od naszych partnerów tak wiele twórczych i nowatorskich przykładów wypełnienia oczekiwań klientów z wykorzystaniem naszych technologii” powiedziała Allison Watson, Viceprezydent Światowej Sieci Partnerów, Sprzedawców i Zespołów ds. Marketingu w firmie Microsoft, „DCS Computer Consultants Group zdecydowanie wyróżnia się w gronie wybitnych kandydatów, którzy wzięli udział w konkursie.”

„Przyznana nam nagroda potwierdza, że DCS jest liderem w zakresie audytu oprogramowania i inwentaryzacji komputerów, i utwierdza nas w przekonaniu, że wysoka jakość naszych usług jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w skali światowej”, powiedział Jacek Diehl, Prezes Zarządu DCS Computer Consultants Group Sp. z o.o., „Kompilacja siedmiu lat doświadczeń w zakresie usług audytowych, metodologii audytowych wypracowanych w tym okresie oraz wykorzystywanego przez DCS narzędzia audytowego GASP firmy Attest Systems, pozwalają nam dostarczać kompleksowe rozwiązania zarządzania oprogramowaniem i komputerami w firmach naszych klientów.”

Finaliści i zwycięzcy konkursu zostaną przedstawieni podczas konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Nowym Orleanie (9 – 12 października br.).

http://www.dcs.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top