Digital Camera Polska – nowy miesięcznik już wkrótce w kioskach

We wrześniu w  kioskach wszystkich sieci kolporterskich pojawi się nowy miesięcznik skierowany do pasjonatów fotografii cyfrowej – Digital Camera. Tytuł będzie wydawany na licencji przez wydawnictwo AVT.

Digital Camera jest miesięcznikiem brytyjskim o zasięgu globalnym, którego wersje licencyjne wydawane są w szesnastu krajach i na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem w segmencie pism fotograficznych. DC to poradnik dla pasjonatów cyfrowego fotografowania, zwłaszcza tych zainteresowanych lustrzankami cyfrowymi. Magazyn skierowany jest do osób doskonalących swój warsztat fotograficzny, głównie zaawansowanych  amatorów i półprofesjonalistów

– Digital Camera to kolejny po T3 globalny  tytuł w naszym portfolio. Jestem pewna, że spora część czytelników magazynu T3(wydawany w 23 krajach) znajdzie dla siebie wiele ciekawych materiałów właśnie w Digital Camera. Pismo ma piękną i bardzo nowoczesną szatę graficzną i na pewno będzie liderem w swoim segmencie prasy.
– mówi Marta Zaczek, szefowa marketingu wydawnictwa AVT.
Digital Camera Polska - nowy miesięcznik już wkrótce w kioskach 1

Polska edycja (Digital Camera Polska – DCP)  oprócz  materiałów z oryginalnego wydania brytyjskiego będzie zawierała informacje przygotowane przez polską redakcję, między innymi dotyczące naszego rynku (co, gdzie i za ile kupić).  Miesięcznik będzie wydawany z płytą DVD, zawierającą kursy Photoshopa, galerie zdjęć i porady bogato ilustrowane fotografiami.

Digital Camera Polska pojawi się  w drugiej połowie września. Początkowy nakład pisma wyniesie 20 tysięcy egzemplarzy. Magazyn o objętości ok. 150 stron będzie kosztował 19 PLN.

www.digitalcamerapolska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top