Dobry dzień w Dobrotece (inf. pras.)

Dobre rabaty, dobra atmosfera i dobra kawa czekają na klientów Dobroteki, podczas odbywających się właśnie Targów Meblowych w Dobrodzieniu.

Dobrodzieńskie targi meblowe stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z ofertą jednych z największych polskich producentów mebli.

Dobroteka – salon meblowy inny niż wszystkie, dołączył do tej akcji i zaprasza całe rodziny na spędzenie miłego dnia w swojej siedzibie, gdzie dla klientów i ich dzieci przygotowano wiele atrakcji.

Dobry dzień w Dobrotece (inf. pras.) 1

Podczas targów meblowych osoby odwiedzające Dobrotekę mogą liczyć na rabaty do 20% przy zakupie mebli firm Kler, Halupczok, Vero, Lissy, Inne Meble, MebloNowak oraz Raffi. W przerwie pomiędzy zwiedzaniem ekspozycji Dobroteka zaprasza klientów do czytelni, gdzie miłośnicy dobrych wnętrz znajdą wiele ciekawych, branżowych książek i czasopism, a także do swojego Dobrego Bistro na pyszną kawę. Darmowa dla tych, którzy polubią jej profil na Facebooku!

Dobroteka to także miejsce przyjazne dzieciom. Podczas gdy rodzice są zajęci oglądaniem mebli, ich pociechy mogą pobawić się na największym w Polsce wielopoziomowym, tapicerowanym meblu relaksacyjnym, a także ułożyć oryginalną układankę z kolorowych kawałków skór i materiałów tapicerskich używanych do produkcji mebli wypoczynkowych. Dodatkową atrakcją, zwłaszcza dla maluchów, jest ponad 2-metrowej średnicy kokon – huśtawka marki Dedon. Wykonana z grubo „dzierganej” taśmy HDPE (High Density Polithylene), z wnętrzem wyłożonym poduchami stanowi doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku.

Targom meblowym w Dobrodzieniu, które trwać będą do 9. września, towarzyszy zakrojona na szeroką skalę kampania promocyjna. PoProstu.Net, agencja realizująca dla Dobroteki strategię obecności w mediach społecznościowych, jest odpowiedzialna za
opracowanie i prowadzenie kampanii zachęcającej całe rodziny do spędzenia miłego dnia w Dobrotece: www.dobroteka.pl/kuponnakawe.

Kampania jest prowadzona na portalu Facebook.com oraz Youtube.com.

Dobroteka mieści się w Dobrodzeniu przy ul. Oleskiej 35, Facebook.pl/dobroteka.

Informacja pochodzi od PoProstu.net,  Partnera e-biznes.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top