Dobry koniec roku eCardu

Opublikowano: 6 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Klienci sklepów internetowych obsługiwanych przez eCard, opłacając kartami płatniczymi 205 640 transakcji wydali w 2003 roku 52,2 mln zł.
Średnia wartość transakcji wyniosła 253,83 zł i była o 14% wyższa niż średnia transakcja w 2002 r. Oznacza to ponad dwukrotny wzrost zarówno obrotów jak i liczby transakcji w stosunku do roku 2002.
W samym grudniu 2003 r. eCard obsłużył prawie 35 tysięcy transakcji na łączną kwotę 9,8 mln zł. Cały czwarty kwartał 2003 r. zamknął się kwotą 21 mln zł oraz 76,2 tys. transakcji.

Na taki wynik w czwartym kwartale wpłynęły głównie trzy czynniki: „gorączka” świątecznych zakupów, akcja promocyjna prowadzona przez nas wspólnie z Visa International pod nazwą „hasta la VISA!” oraz start sprzedaży biletów pierwszego taniego przewoźnika lotniczego – mówi Piotr Kaczanowski, Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w eCard S.A. Na koniec 2003 roku z usług eCard korzystało 353 klientów.

http://www.ecard.pl

Sylwester KozakDobry koniec roku eCardu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.