Dobry pierwszy kwartał Scali w Polsce

Opublikowano: 15 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Do grona klientów Scala Polska dołączyły kolejne polskie przedsiębiorstwa, które wybrały rozwiązanie iScala 2.1 w celu usprawnienia swojej działalności. Tym samym liczba klientów Scala Polska przekroczyła 200 przedsiębiorstw.

„Początek tego roku był bardzo udany dla Scali w Polsce – powiedział Peter Bornschein, Dyrektor Zarządzający Scala Business Solutions Polska. – Przychody naszej firmy w pierwszym kwartale przekroczyły nasze oczekiwania i osiągnęły najwyższy poziom rocznego wzrostu w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zawdzięczamy to nowym kontraktom, zawartym m.in. z Ecco Papier, Biesterfeld, Ondeo Nalco. Umocniliśmy również naszą pozycję w sektorze usług hotelarskich, podpisując kontrakt z krakowskim hotelem Radisson.”

http://www.scala.pl

Sylwester KozakDobry pierwszy kwartał Scali w Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.