Dofinansowanie Unijne dla SEM

Agencja search engine marketing – Bluerank realizuje współfinansowany przez UE projekt, w ramach którego powstają aplikacje związane ze zautomatyzowanym zarządzaniem kampaniami linków sponsorowanych i raportowaniem statystyk ruchu na serwisie internetowym.

Realizacja projektu rozpoczęła się w sierpniu tego roku. Jego zamknięcie zaplanowane jest na lipiec 2011. Bluerank przygotowuje cztery specjalistyczne aplikacje. Są to m.in.: program do zautomatyzowanego zarządzania kampaniami linków sponsorowanych, program do automatycznego tworzenia raportów z kampanii AdWords i aplikacja do automatycznego tworzenia raportów z analizy ruchu na serwisie (wykonanej przy pomocy Google Analytics).

Projekt finansowany jest w 85% przez Unię Europejską w ramach POIG 8.1, tj. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.1 to wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Jest to najpopularniejsze działanie w historii funduszy unijnych w Polsce.

www.bluerank.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry