Doładowania Play przez Internet w Banku Millennium

Bank Millennium dołączył do grona instytucji zasilających telefony sieci Play przez Internet.
Od 5 lutego klienci Banku Millennium korzystający z bankowości internetowej Millenet mogą już przeprowadzić transakcję doładowania karty telefonicznej Play online. W ramach promocji zasileń operator wprowadził promocję dla korzystających z usługi.

Od dzisiaj Bank Millennium udostępnił usługę elektronicznego doładowania telefonu sieci Play. Jest to już czwarty operator, którego karty pre-paid mogą być zasilane w systemie bankowości elektronicznej Banku.

Transakcję zasilenia telefonu Play przeprowadza się w ten sam sposób, jak dotychczasowych operatorów GSM, logując się na wstępie do bankowości internetowej Banku – http://www.millenet.pl Przeprowadzenie transakcji jest intuicyjne, bowiem system jest przygotowany tak, aby jak najszybciej i najsprawniej dokonać zasilenia, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zasilenie konta następuje po kilku minutach od dokonania płatności. Osoby, które zainteresowane są otrzymywaniem faktury zaznaczają odpowiednią opcję podczas przeprowadzania transakcji. Faktura przesyłana jest na podany adres mailowy.

Doładowując konto kwotą minimum 40 zł otrzymuje się dodatkowo o 25% więcej. Promocji trwa od 5 do 8 lutego 2008 roku. Promocyjne doładowanie zostanie przekazane przez operatora automatycznie od razu po dokonaniu doładowania.

Wdrożenie zostało zrealizowane przez Blue Media, która obsługuje również system od strony technicznej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry