Doładowania również w MultiBanku

MultiBank we współpracy z Plus GSM i Idea POP oraz z firmą Blue Media uruchomił usługę umożliwiającą Klientom MultiBanku zasilanie kont telefonów przedpłaconych przez Internet.

Zasilenia odbywają się z wykorzystaniem bezpiecznej płatności MultiTransfer. Po podaniu numeru telefonu i dokonaniu płatności klienci otrzymują na podany numer telefonu SMS-a potwierdzającego dokonanie aktualizacji konta. Kwota zasilenia konta może być wybrana z przedziału od 10 do 150 złotych, zaokrąglonych do pełnych złotówek, dla operatora Plus GSM oraz stała kwota 25zł, 50zł, 100zł, 150zł dla operatora Idea.

MultiBank jest już 6 bankiem oferującym usługi zasilenia kont telefonów komórkowych przez Internet.

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji uzyskano dzięki wprowadzonym zabezpieczeniom opartym na nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych w bankach. Cały proces zarówno zakupu, jak i autoryzacji odbywa się w połączeniu szyfrowanym SSL i nikt poza stronami realizującymi zlecenie nie ma do nich dostępu. Korzystanie z systemu możliwe jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu bez wychodzenia z domu. Sprzedaż doładowań oraz obsługa systemu od strony technicznej realizowana jest przez firmę Blue Media.

http://www.multibank.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry