Doładowania telefonów dla Klientów Banku BPH

Nowa forma płatności za realizację doładowania telefonu pre-paid na stronie https://zasilenia.simplus.pl oraz https://www.doladowania.era.pl dla klientów Banku BPH. Płatność BPH Sez@m to pierwsza możliwość dokonania tzw. płatności zewnętrznej przy wykorzystaniu platformy Sez@m.

Bank BPH, we współpracy z Plus GSM, PTC Plus GSM oraz firmą Blue Media, uruchomił nowy sposób płatności dla swoich klientów dokonujących operacji zasilenia konta telefonu komórkowego. Jest to kolejne rozwiązanie przygotowane i obsługiwane przez sopocką firmę.

Usługa przeznaczona jest dla użytkowników bankowości elektronicznej Banku, który stara się sukcesywnie poszerzać swoją ofertę doładowań oraz płatności online. Klient po złożeniu zlecenia na stronie https://zasilenia.simplus.pl lub https://www.doladowania.era.pl jest przekierowany na strony systemu Sez@m Banku BPH, gdzie po zalogowaniu się na swoim koncie otrzymuje do zatwierdzenia gotowy formularz doładowania.

Dzięki temu transakcja trwa jeszcze krócej.

Rozwiązanie jest udogodnieniem dla wszystkich osób posiadających telefony pre-paid, gdyż użytkownicy mogą składać zlecenie zasilenia na stronie swojego operatora.

http://www.bluemedia.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry