Doładowania telefonów dla Klientów Banku BPH

Nowa forma płatności za realizację doładowania telefonu pre-paid na stronie https://zasilenia.simplus.pl oraz https://www.doladowania.era.pl dla klientów Banku BPH. Płatność BPH Sez@m to pierwsza możliwość dokonania tzw. płatności zewnętrznej przy wykorzystaniu platformy Sez@m.

Bank BPH, we współpracy z Plus GSM, PTC Plus GSM oraz firmą Blue Media, uruchomił nowy sposób płatności dla swoich klientów dokonujących operacji zasilenia konta telefonu komórkowego. Jest to kolejne rozwiązanie przygotowane i obsługiwane przez sopocką firmę.

Usługa przeznaczona jest dla użytkowników bankowości elektronicznej Banku, który stara się sukcesywnie poszerzać swoją ofertę doładowań oraz płatności online. Klient po złożeniu zlecenia na stronie https://zasilenia.simplus.pl lub https://www.doladowania.era.pl jest przekierowany na strony systemu Sez@m Banku BPH, gdzie po zalogowaniu się na swoim koncie otrzymuje do zatwierdzenia gotowy formularz doładowania.

Dzięki temu transakcja trwa jeszcze krócej.

Rozwiązanie jest udogodnieniem dla wszystkich osób posiadających telefony pre-paid, gdyż użytkownicy mogą składać zlecenie zasilenia na stronie swojego operatora.

http://www.bluemedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top