Domena i serwis Retweet.com sprzedane za 250 tys. dolarów

Retweet.com, serwis, który w minionym miesiącu został wystawiony przez jego właścicieli na sprzedaż, znalazł nabywcę za 250 tys. dolarów. W licytacji odbywającej się na platformie Flippa, wygrał kupujący, który skorzystał z opcji „kup teraz” i zapłacił o 48 tys. dolarów więcej niż ówczesna najwyższa oferta.

Retweet.com to serwis zbliżony funkcjonalnościami do Tweetmeme. Agreguje popularne linki pochodzące z Twittera, umożliwia również dzielenie się najciekawszymi artykułami poprzez udostępnianie stronom trzecim specjalnego przycisku „retweet”.

Nie wiemy kto jest nabywcą Retweet.com. Sam serwis nie jest tak popularny jak Tweetmeme, ale jego największą siłą jest nazwa. Czas pokaże czy nowy właściciel zdecyduje się kontynuować prowadzenie serwisu, czy ma dla domeny nowe plany.

Źródło: Mashable.com

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry