Domeny na sprzedaż w AfterMarket.pl

Rynek wtórny (ang. „aftermarket”) domen internetowych przeżywa w Polsce rozkwit. Coraz więcej firm i instytucji zdaje sobie sprawę z tego, że dobry adres internetowy jest jednym z czynników niezbędnych do osiągnięcia sukcesu. Dlatego też aktywnie poszukują wartościowych domen i są w stanie odkupić takie domeny od obecnych właścicieli za niemałe pieniądze.
Jednym z miejsc ułatwiających poszukiwanie cennych domen jest działająca pod adresem www.AfterMarket.pl giełda domen internetowych. Umożliwia ona przeglądanie ofert sprzedaży, uczestnictwo w aukcjach, oraz składanie propozycji zakupu. Giełda została stworzona przez serwis Dropped.pl, co zapewnia współpracę wielu osób posiadających bogate portfolia domen na sprzedaż.

„Uruchamiając serwis AfterMarket.pl, staraliśmy się położyć szczególny nacisk na bezpieczeństwo transakcji.” – zdradza Michał Pleban, twórca serwisu. „Wiele osób nie czuje się pewnie dokonując zakupów w Internecie, zwłaszcza gdy chodzi o tak cenny, a z drugiej strony niematerialny towar jak domeny. Tymczasem na istniejących serwisach aukcyjnych kupujący otrzymuje tylko dane kontaktowe sprzedającego, i musi liczyć na jego dobrą wolę wywiązania się z transakcji. Dlatego unikalną cechą Aftermarket.pl jest zabezpieczenie każdej transakcji poprzez mechanizm Escrow, który chroni przed oszustwami często spotykanymi w innych serwisach internetowych.”

Od momentu uruchomienia w dniu 9 czerwca br., na giełdzie pojawiło się już ponad 1400 ofert sprzedaży oraz 220 aukcji. Oferty sprzedaży domen są podzielone na kategorie tematyczne, co ułatwia znalezienie interesującego adresu; możliwe jest także wyszukiwanie ofert mieszczących się w określonym przedziale cenowym. Dla osób poszukujących domen pod konkretne projekty udostępnione zostało także narzędzie wyszukujące oferty najlepiej pasujące do poszukiwanych przez klienta nazw domen.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry