Domeny .pl za 29,90 zł w nazwa.pl

NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl dokonał obniżki cen ich rejestracji.

Krajową domenę regionalną można nabyć za 6.90 zł, a domenę polską za jedyne 29,90 zł. Promocja ‘Ścinamy ceny!’, to kolejny krok w kierunku upowszechnienia usług internetowych wśród wszystkich użytkowników internetu zarówno fizycznych, jak i instytucjonalnych. Dodatkowo nabywając domenę zaparkowaną na serwerach NetArt, każdy Klient staje się właścicielem profesjonalnego konta pocztowego o pojemności 1 GB chronionego specjalnym oprogramowaniem antywirusowym i antyspamowym.

Promocja ‘Ścinamy ceny!’ to nie tylko kolejna obniżka cen jakich wiele, ale także istotna zmiana jakościowa na polskim rynku internetowym. Teraz każdy za mniej niż 7.00 zł może mieć nie tylko swoją własną domenę internetową, ale otrzymuje również profesjonalne konto e-mail i dedykowane narzędzia do jego administracji -mówi Tomasz Żyła, dyrektor Zarządzający NetArt

‘Ścinamy ceny!’ to wyjątkowa promocja na polskim rynku. Nowe, niskie ceny obowiązywać będą do końca lutego dla nowo rejestrowanych domen. Akcja wsparta będzie szeroko zakrojoną kampanią reklamową w wielu popularnych serwisach internetowych oraz prasie branżowej.

Wykorzystaliśmy motywy rewolucyjne, gdyż zmiana cen taki ma właśnie charakter – to rewolucja na rynku. Zakładamy, że nasze działania pozwolą na znaczne powiększenie dotychczasowej liczby Klientóworaz wskażą nowy kierunek rozwoju polskiego rynku domen internetowych – dodaje Tomasz Żyła.

W trakcie trwania promocji obowiązują dwa cenniki: dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Nieco niższe ceny obowiązują użytkowników prywatnych, jednak faktura może być wystawiona na dowolną firmę lub organizację. Pozwoli to małym i średnim przedsiębiorcom, a także osobom prowadzącym działalność gospodarczą znacznie obniżyć koszty rejestracji firmowych domen.

http://www.nazwa.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry