Domeny z Euro 2012 biją rekordy popularności

Serwis Domeny.pl poinformował, że w ciągu pół godziny od ogłoszenia werdyktu UEFA, zarejestrowano aż kilkadziesiąt domen z nazwą Euro 2012.
– Tuż po ogłoszeniu werdyktu przeżyliśmy prawdziwą inwazję rejestracji domen z nazwą związaną z Euro 2012. Myślę, że jesteśmy świadkami początku „mistrzostwomanii, także w internecie” – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl.

Każda większa impreza sportowa rozbudza potencjał internautów zarówno biernych, jak i tych aktywnych, którzy tworzą treści w sieci. Przy okazji każdej największej imprezy piłkarskiej przybywa w polskim internecie około 100 nowych serwisów www. – Nie wykluczone, że w 2012 roku więcej ludzi będzie oglądać Mistrzostwa w sieci niż w telewizji. Zatem kto pierwszy stworzy dobry serwis z dobrą domeną, ten będzie miał w internecie „wzięcie”. Będzie to także kopalnia pieniędzy – przekonuje Elżbieta Kornaś – E-business Manager w Domeny.pl.

Szacuje się, że w ciągu najbliższego roku może powstać w Polsce nawet około 150 serwisów o tematyce „mistrzowskiej” a docelowo 300, czyli tyle ile w największych krajach Europy Zachodniej.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top