Domodi odświeża się na drugie urodziny

Serwis e-commerce z elementami społecznościowymi w całości poświęcony zagadnieniom mody, który w tym roku obchodzi drugie urodziny, uległ metamorfozie, prezentując czytelnikom odświeżoną wersję.

Kluczowe zmiany poczynione zostały na stronie głównej Domodi.pl. Szeroki slider ze zdjęciami stylizacji użytkowniczek zastąpił dotychczasowy układ strony. Wyeksponowane zostały także: wyszukiwarka, sekcja konkursowa oraz boczna szpalta, prezentująca wyróżnione marki współpracujące z serwisem.

domodi

Jak przekonują twórcy serwisu, nowy layout został zaprojektowany z myślą o jeszcze lepszym eksponowaniu prac użytkowniczek. Nowością jest także widoczny dla wszystkich użytkowników ranking popularności, który wprowadzać ma do serwisu element grywalizacji.

Celem zmian jest przede wszystkim aspekt estetyczny: aktualna wersja graficzna serwisu jest bardziej przejrzysta i intuicyjna, co znacznie ułatwi użytkownikom korzystanie z wszystkich funkcjonalności serwisu, przekonują autorzy projektu.

Domodi.pl to serwis e-commerce dedykowany kategorii Moda. Domodi to także serwis skupiający społeczność blogerów modowych, stylistów i osoby interesujące się modą.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top