Domzdrowia.pl przejmuje konkurencję i zmienia nazwę

W ostatnim czasie Domzdrowia.pl SA, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią sfinalizował przejęcie witryny Fabrykazdrowia.pl, zmienił też oficjalnie nazwę na Internetowy Dom Zdrowia SA.

Na początku bieżącego roku Internetowy Dom Zdrowia SA stał się właścicielem jednej z największych aptek internetowych, witryny Fabrykazdrowia.pl. W 2011 Fabrykazdrowia.pl wypracowała przychód netto na poziomie niemal 2,8 mln PLN.
Domzdrowia.pl przejmuje konkurencję i zmienia nazwę 1

Transakcja jest wynikiem realizowanego procesu rozszerzania naszej działalności poprzez akwizycje sklepów z branży zdrowie i uroda oraz budowanie własnych. Obecnie prowadzimy sprzedaż z wykorzystaniem już kilku witryn. To spowodowało konieczność zmiany nazwy spółki, by nie wprowadzać klientów w błąd. Oprócz www.domzdrowia.pl i www.fabrykazdrowia.pl obsługujemy także www.101promocji.pl, www.dbamyoceny.pl, www.sexizdrowie.pl oraz www.pretty.pl. Sklepy te oferują zróżnicowany asortyment oraz docierają do klientów wykorzystując dopasowane strategie obecności w sieci. – powiedział Prezes Zarządu Jacek Denkowski.

Spółka planuje w najbliższym czasie rozszerzenie asortymentu swoich witryn o zdrową żywność, akcesoria typu health & beauty, produkty perfumeryjne a także literaturę branżową.

Internetowy Dom Zdrowia należy do portfela MCI Management SA, a większościowym akcjonariuszem spółki jest MCI Bio.Ventures FIZ.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry