Doradcy na aukcję

Opublikowano: 12 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Goldenegg będzie doradzać Internautom biorącym udział w aukcjach kredytów. To efekt podpisanej umowy pomiędzy spółką i portalem aukcjekredytowe.pl.
– Jesteśmy pierwszymi doradcami finansowymi zaangażowanymi w ten projekt – mówi Piotr Skawiński, odpowiadający za e-marketing w Goldenegg – Ta współpraca zapewni darmowe i profesjonalne konsultacje kilkunastu tysiącom użytkowników portalu. Dzięki naszej kooperacji z bankami, zwiększy się również zakres ofert, które mogą być licytowane – dodaje.

Umowa z aukcjekredytowe.pl jest kolejnym etapem budowania pozycji spółki w Internecie,  Goldenegg jest obecny w niemal wszystkich pasażach finansowych portali internetowych. Reklamy Goldenegg można znaleźć między innymi na Zumi.pl największym polskim lokalizatorze – wirtualnej mapie.

– Nasze filie posiadają w Zumi.pl własną wizytówkę z danymi teleadresowymi , słowami kluczowymi oraz z mapką umiejscawiającą precyzyjnie oddział. Dzięki temu klienci wybierając się do nas pierwszy raz mogą prześledzić trasę dojazdu – komentuje Skawiński.

Hanna LaskowskaDoradcy na aukcję

Podziel się!

O autorze

hania