zumi.pl

Nowa twarz ZUMI w 16 odsłonach

Lokalizator internetowy Zumi.pl przygotował kolejną w bieżącym roku
innowację – całkowicie zmieniono stronę główną.

Więcej na Zumi.pl

Lokalizator internetowy Zumi.pl udostępnił swoim użytkownikom nowe funkcjonalności – przejrzysty format prezentacji multimedialnych wizytówek firm oraz możliwość sprawdzenia on-line danych rejestrowych i sprawozdań finansowych wyszukiwanej firmy składanych przez nią w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Nowa kampania reklamowa Zumi.pl

Grupa Onet.pl rozpoczęła kolejną wizerunkową kampanię reklamową lokalizatora internetowego Zumi.pl. Kampania prowadzona jest w prasie, radiu i telewizji w kanałach z grupy TVN.

WOŚP na Onecie i Zumi.pl

Portal Onet.pl i lokalizator Zumi.pl przyłączyły się do wspierania Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Relację minuta po minucie z XVII Wielkiego Finału WOŚP będzie można oglądać nie tylko na stronie głównej portalu, ale również w komórkach poprzez lajt.onet.pl, zaś najbliższy sztab Orkiestry będzie można łatwo odszukać dzięki lokalizatorowi Zumi.pl.

Zumiwideo – innowacyjna forma reklamy na Zumi.pl

Zumi.pl, lokalizator internetowy oraz wyszukiwarka firm i usług, wprowadza nową formę reklamy. Zumiwideo rozszerza dotychczasowe formy prezentacji firm. Zumiwideo jest częścią wizytówek firm obecnych w serwisie Zumi.pl, dzięki nim  przed-siębiorstwa mogą w szczególnie atrakcyjny i wiarygodny  sposób przedstawiać swoją ofertę użytkownikom poszukującym na Zumi produktów i usług. Wideowizytówka oprócz danych kontaktowych  zawiera unikalną multimedialną prezentację …

Zumiwideo – innowacyjna forma reklamy na Zumi.pl więcej »

Zumi.pl liderem w województwie mazowieckim

Według najnowszych oficjalnych wyników badania Megapanel/PBI Gemius, lokalizator internetowy Zumi.pl jest liderem w województwie mazowieckim wśród serwisów udostępniających dane o firmach. Od początku roku Zumi, zarówno w województwie mazowieckim jak i w całym kraju, niemal podwoił swój zasięg. W lipcowej fali badania Zumi.pl zwycięża w województwie mazowieckim zarówno pod względem liczby użytkowników, odsłon jakie wykonali …

Zumi.pl liderem w województwie mazowieckim więcej »

Przewiń do góry