Dostęp do shell w kontach hostingowych AZ.pl

Opublikowano: 10 lipca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

AZ.pl jako jeden z niewielu czołowych graczy na rynku usług hostingowych zdecydował się na wprowadzenie usługi shell dla kont Business Hosting. Usługa pozwala na dostęp do swojego konta z wykorzystaniem terminala.

Dostęp do shell w kontach hostingowych AZ.pl 1Udostępniamy klientom konsolę systemu – shell. Usługa ta umożliwia bardzo zaawansowane zarządzanie kontem hostingowym. To nie tylko możliwość wykonywania poleceń Linux/Unix (POSIX), ale również podgląd w czasie rzeczywistym procesów użytkownika. Cecha ta jest szczególnie istotna dla osób wykonujących optymalizacje aplikacji. Dajemy również dostęp z poziomu shell do serwerów MySQL, PostgreSQL i Ruby on Rails. Jest to nasza odpowiedź na pojawiające się potrzeby klientów biznesowych – podkreśla Sławomir Gwizdek, kierownik Działu Technicznego w AZ.pl.

Usługa jest darmowa dla wszystkich klientów korzystających z usługi Business Hosting zapewniającej pojemność konta 100 GB wraz z 50 bazami danych MySQL i 50 bazami PostgreSQL bez limitu transferu. Do każdego zamówienia klienci za darmo dodatkowo otrzymują również kupon AdWords o wartości 200 zł, trzy domeny oraz program antywirusowy G DATA.

Szczegółowe zestawienie usług hostingowych oferowanych przez AZ.pl znajduje się na stronie z porównaniem ofert.

Sylwester KozakDostęp do shell w kontach hostingowych AZ.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.