Dotacje w serwisie PIT.pl

Opublikowano: 6 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

30 czerwca upłynął pierwszy termin składania wniosków o dotację w ramach funduszy strukturalnych dla przedsiębiorstw. Wszyscy, którzy nie zdążyli złożyć dokumentów czekają na ogłoszenie kolejnych terminów i programów. Ponadto Polska może jeszcze korzystać z funduszy przedakcesyjnych – już 12 i 30 lipca przypadają jednak pierwsze terminy w programach PHARE 2002, w tym najbardziej popularne dotacje inwestycyjne.

PIT.pl – serwis informacyjny dla MSP – uruchomił nowy, obszerny dział poświęcony zagadnieniom unijnych funduszy. Pod adresem dotacje.pit.pl użytkownicy znajdą wiele wiedzy o wszelkich formach dofinansowania prowadzonej działalności ze środków wspólnotowych. Potencjalni beneficjenci takich dopłat, mogą za pomocą specjalnie przygotowanej wyszukiwarki odszukać odpowiedni program dotacyjny, zapoznać się z wymaganiami i pobrać właściwy formularz.

Skorzystanie z pomocy unijnej obarczone jest koniecznością przejścia czasami skomplikowanych procedur i formalności. Serwis systematyzuje i przedstawia te informacje w dostępny sposób, tak by droga do dotacji była jak najprostsza.

http://www.dotacje.pit.pl

Sylwester KozakDotacje w serwisie PIT.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.