DrayTek w Halo Interia

DrayTek nawiązał współpracę z operatorem telefonii internetowej Halo Interia. W następstwie podpisanej umowy Interia.pl oferuje najnowsze routery DrayTek z serii Vigor, skonfigurowane pod usługę Halo Interia.
Jednym z nowych modeli DrayTek, które znalazły się w ofercie Interia.pl, jest Vigor 2700VG. Router zapewnia komfort pracy użytkownikom sieci – m.in. dzięki wbudowanemu switch’owi (przełączniki umożliwiające tworzenie mniejszych sieci i łączenie komputerów i urządzeń)  i access point’owi (punkt dostępowy w ramach sieci WLAN).

Nowy model Vigor’a automatycznie przydziela optymalną szerokość pasma dla realizacji połączeń VoIP, co gwarantuje dobrą jakość rozmów. Udogodnieniem dla polskich użytkowników jest również fakt, że Vigor 2700VG ma oprogramowanie firmware w języku polskim oraz spolonizowany zestaw narzędzi do aktualizacji oprogramowania i zarządzania routerem.

„Telefonia internetowa Halo Interia cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna, wdrażamy kolejne usługi dodane i wprowadzamy nowe rozwiązania VoIP. Ciekawymi produktami są routery DrayTek Vigor, które charakteryzują się bardzo dużą niezawodnością i innowacyjną  funkcjonalnością. Na uwagę zasługuje także oprogramowanie i instrukcje do routerów Vigor w języku polskim. Dodajemy do tego pakiet 1000 minut na rozmowy w sieci Halo Interia i jesteśmy przekonani, że jest to ciekawa propozycja dla osób poszukujących stabilnych i pewnych routerów VoIP” – mówi Marcin Borowiec, Dyrektor ds. nowych technologii w Interia SA.

Routery Vigor można zakupić w sklepie internetowym serwisu Halo Interia. Do każdego modelu routera został dołączony pakiet 1000 minut na rozmowy w Halo Interia.

www.halo.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top