Drinki w supersms.pl

Opublikowano: 15 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wortal SuperSMS.pl uruchomił serwis karnawałowy. Na specjalnie przygotowanych z tej okazji stronach internetowych znaleźć można między innymi skojarzone tematycznie dzwonki oraz logo do telefonów komórkowych, a także receptury oryginalnych drinków.

Serwis drinkowy można zamówić poprzez witrynę Supersms.pl lub wysyłając SMSa o treści DRINK na numer 7101. Osoba aktywująca uługę otrzyma informację zwrotną zawierającą zarówno składniki, jak i procedurę przyrządzenia drinka losowo wybranego z oznaczonej wcześniej kategorii. Najciekawszym jednak rozwiązaniem jest możliwość zawarcia w treści SMSa aktywującego usługę, nazw alkoholi, które mają stanowić główne składniki drinka. W zamian otrzymamy przepis w największym stopniu spełniający zadane kryteria.

„Liczba uruchamianych serwisów SMSowych na stronach SuperSMS.pl cały czas wzrasta. Najnowszym wdrożeniem opracowanym przez nasz zespół jest właśnie serwis drinkowy. Jestem pewien, że w trakcie trwającego karnawału otrzymane za naszą sprawą przepisy na ciekawe drinki zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia” – mówi Tomasz Długiewicz, Wiceprezes Zarządu One-2-One, operatora Supersms.pl .

Supersms.pl jest wortalem SMSowym, który został uruchomiony w listopadzie 2001 przez firmę One-2-One Sp. z o.o. , zajmującą się nowymi technologiami w obszarze marketingu precyzyjnego. Spółka powstała w maju 2001 roku i podjęła działalność w zakresie integracji witryn internetowych oraz usług mobilnych.

http://www.supersms.pl

Sylwester KozakDrinki w supersms.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.