Druga szansa na nagrody w Opiniujesz.Punktujesz

Opublikowano: 7 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Porównywarka Okazje.info zakończyła pierwszy etap konkursi Opiniujesz.Punktujesz i nagrodziła trójkę zwycięzców. Walcząc o iPada mini, kino domowe i czytnik Kindle Touch internauci przez miesiąc dodali aż 10 tys. opinii.

Opiniujesz–PunktujeszDrugi etap gry trwa od 27 grudnia do 31 stycznia, a do rywalizacji ciągle włączają się nowi uczestnicy. Aby do nich dołączyć należy zarejestrować się, akceptując regulamin, następnie zalogować się i dodawać na Okazje.info opinie o używanych przez siebie produktach. Każda wypowiedź zgodna z regulaminem konkursu jest nagradzana punktami. Do wygrania są nagrody rzeczowe:

  • telewizor LCD Samsung 40′;
  • Xbox 360 250GB i dwie gry;
  • nawigacja Garmin Nuvi.

Wiarygodne Opinie, czyli te, które pochodzą od klientów dokonujących rzeczywistego zakupu w e-sklepie biorącym udział w Programie, będą szczególnie premiowane. Więcej na temat zasad można znaleźć na stronie konkursowej.

Serwis e-biznes.pl jest patronem medialnym konkursu.

Dawid ZarazińskiDruga szansa na nagrody w Opiniujesz.Punktujesz

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.