Drugi etap promocji iPhone’ów w PPP Marketing

Zainteresowanie iPhone’ami w ciągu kilku pierwszych dni kampanii Phone – iPod – iPersonal(i ty) przekroczyło pierwotne prognozy firmy PPP Marketing. Tylko w ciągu pierwszego dnia sprzedaży, PPP Marketing pozyskało prawie 100 zamówień a w ciągu kilku następnych, chęć zakupu iPhone’a w promocyjnej ofercie firmy zgłosiło ok. 1 tys. osób. 4 września ruszył kolejny etap kampanii, m.in. w oparciu o wybrane tytuły Platformy Mediowej Point Group.
Firma PPP Marketing to polska firma-córka niemieckiego potentata – PPM AG. Agencyjną umowę z ERĄ na sprzedaż telefonów za pomocą innowacyjnych kanałów dystrybucji, Spółka podpisała w pierwszym półroczu tego roku. Powodzenie promocji iPhone’ów, PPP Marketing zawdzięcza unikalnej ofercie w ramach której, każdy kupujący otrzymuje w prezencie iPod Shuffle i możliwość umieszczenia na obu urządzeniach  napisu lub grafiki własnego projektu.

– Pomysł z grawerką cieszy się ogromnym powodzeniem – mówi Cezary Terepka, Dyrektor Zarządzający PPP Marketing Sp. z o.o. – Praktycznie każdy dzwoniący się o nią dopytuje. Ku naszemu zdziwieniu, zaobserwowaliśmy większe zainteresowanie grawerką na iPodzie niż na samym telefonie.- Dodaje Dyrektor.

Liczba chętnych na iPhone’y przewyższyła wcześniejsze prognozy firmy, które zakładały  sprzedaż około 3 tysięcy sztuk w ciągu pierwszych tygodni kampanii. By to zainteresowanie nie osłabło, PPP Marketing planuje dalsze działania promocyjne polegające na organizacji konkursów i akcji reklamowej.

Drugi etap kampanii promującej sprzedaż iPhone’ów ERY przez PPP Marketing rozpoczął się 4 września. Firma podpisała umowę ramową z Platformą Mediową Point Group, holdingiem medialnym i właścicielem rozpoznawalnych marek prasowych i internetowych. Point Group będzie wspomagała promocję PPP Marketing na nowym portalu kulisy.pl. Dodatkowo w ramach tej współpracy, odbędą się bezpośrednie działania reklamowe, a w sportowym serwisie Sport24.pl pojawi się konkurs dla fanów marki Apple. Najwyższa nagroda w konkursie to niesamowity Mac Book, ale będzie również można wygrać iPody  Touch i Shuffle oraz atrakcyjne akcesoria komputerowe.

PPP Marketing zapowiada już następne działania. – Planujemy zorganizowanie kolejnych konkursów i dalsze kampanie informacyjne – mówi Cezary Terepka, Zarządzający PPP Marketing. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, po promocji iPhone’a przyjdzie czas na kampanie związane również z innymi klientami i produktami z oferty PPP Marketing Sp. z o.o.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top