Duże zainteresowanie systemem ITCube CRM

Opublikowano: 6 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W kwietniu widać było znaczny wzrost zainteresowania systemem ITCube CRM. Wzrost ten dotyczył zarówno klientów jak i dystrybutorów oprogramowania pragnących rozszerzyć swoją ofertę o w pełni internetowy system CRM.

I tak do grona użytkowników systemu ITCube CRM dołączyły kolejne firmy takie jak: Agencja Reklamowa ABAT z Gdyni, Teleoptics sp. z o.o. z Warszawy, Centrum Projektorów z Warszawy oraz Alta sp. z o.o. z Chorzowa. Równocześnie grono Autoryzowanych Dealerów ICsolutions powiększyło sie o następujące firmy: Omikron z Warszawy, OrderSoft z Poznania oraz Patron z Bydgoszczy.

Nowi klienci oraz Partnerzy szczególną uwagę zwracają na internetowy charakter systemu ITCube CRM. Niezwykle ważne jest dla nich, iż nie jest to jedynie nakładka www na gotowe rozwiązanie, tylko w pełni internetowy system, którego obsługa odbywa się w całości poprzez przegladarkę internetową. Bardzo ważne znaczenie ma także możliwość obsługiwania systemu poprzez przeglądarki Mozilla i Netscape, co umożliwia używanie systemu w środowisku Linux. Widać zatem, iż małe oraz średnie firmy widzą swoją przyszłość w komercyjnym wykorzystaniu Internetu a także poważnie myślą nad zrezygnowaniem z systemu operacyjnego Windows na rzecz Linux’a.

http://www.icsolutions.com.pl

Sylwester KozakDuże zainteresowanie systemem ITCube CRM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.