Duże zainteresowanie systemem ITCube CRM

W kwietniu widać było znaczny wzrost zainteresowania systemem ITCube CRM. Wzrost ten dotyczył zarówno klientów jak i dystrybutorów oprogramowania pragnących rozszerzyć swoją ofertę o w pełni internetowy system CRM.

I tak do grona użytkowników systemu ITCube CRM dołączyły kolejne firmy takie jak: Agencja Reklamowa ABAT z Gdyni, Teleoptics sp. z o.o. z Warszawy, Centrum Projektorów z Warszawy oraz Alta sp. z o.o. z Chorzowa. Równocześnie grono Autoryzowanych Dealerów ICsolutions powiększyło sie o następujące firmy: Omikron z Warszawy, OrderSoft z Poznania oraz Patron z Bydgoszczy.

Nowi klienci oraz Partnerzy szczególną uwagę zwracają na internetowy charakter systemu ITCube CRM. Niezwykle ważne jest dla nich, iż nie jest to jedynie nakładka www na gotowe rozwiązanie, tylko w pełni internetowy system, którego obsługa odbywa się w całości poprzez przegladarkę internetową. Bardzo ważne znaczenie ma także możliwość obsługiwania systemu poprzez przeglądarki Mozilla i Netscape, co umożliwia używanie systemu w środowisku Linux. Widać zatem, iż małe oraz średnie firmy widzą swoją przyszłość w komercyjnym wykorzystaniu Internetu a także poważnie myślą nad zrezygnowaniem z systemu operacyjnego Windows na rzecz Linux’a.

http://www.icsolutions.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry