Dwie nowe kategorie w Ceneo

Opublikowano: 22 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Ceneo uruchomiło kategorie „Erotyka” oraz „Dom i Wnętrze”. W nowych działach można porównywać elementy wyposażenia wnętrz oraz produkty internetowych sklepów z artykułami erotycznymi.

Sekcja „Dom i Wnętrze”, która wystartowała 18 maja b.r., przydatna będzie np. osobom, które remontują swoje mieszkanie lub wyposażają właśnie zakupione. Znajdują się tu m.in. baterie, zlewozmywaki, urządzenia klimatyzacyjne oraz wentylatory i grzejniki. Dział ten sukcesywnie będzie poszerzany o nowe podkategorie.

Na stronach z branży „Erotyka” odwiedzający mają możliwość porównania cen i zdobycia informacji na temat min. afrodyzjaków i feromonów, akcesoriów, bielizny, biżuterii, butów czy też filmów erotycznych. Ta część serwisu przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

Powstanie nowych branż „Dom i Wnętrze” oraz „Erotyka” w Ceneo.pl – to naturalny proces rozwoju naszego serwisu. Zgodnie z naszą misją która brzmi „Ceneo to miejsce z którego zaczyna się zakupy w sieci”, chcemy sukcesywnie poszerzać zakres działania o kolejne kategorie. Aktualnie w serwisie internauci mogą porównać ceny i zasięgnąć opinii o ponad 200 tysiącach produktów w 14 głównych kategoriach oraz blisko 400 podkategoriach – komentuje Łukasz Zych Prezes Ceneo S.A.

www.ceneo.pl

Hanna LaskowskaDwie nowe kategorie w Ceneo

Podziel się!

O autorze

hania