Dynamiczny rozwój rynku usług szerokopasmowych w Polsce

Opublikowano: 30 listopada 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Firma badawcza PMR opublikowała nowy raport, 'Rynek telekomunikacyjny w Polsce 2005-2008′ (The telecommunications market in Poland 2005-2008). Raport analizuje sytuację i perspektywy rozwoju polskiego rynku telekomunikacyjnego w nadchodzących latach.

W ocenie PMR, w latach 2005-2008 polski rynek usług telekomunikacyjnych (rozumianych jako telefonia komórkowa, stacjonarna oraz usługi transmisji danych i dostępu do internetu) będzie zwiększał swoją wartość o około 4% rocznie. W tym samym okresie najwyższą dynamikę z trzech wymienionych segmentów, na poziomie 11% rocznie, osiągnie rynek transmisji danych, dzierżawy łączy i dostępu do internetu (ang. DLISP – Data Transmission, Line Rental and Internet Services Provision). Wartość tego segmentu wzrośnie z około 3 mld zł w 2004 r. do 4,4 mld zł na koniec 2008 roku.

Próbka raportu do pobrania w dziale Raporty:

https://e-biznes.pl/raporty/index.php?kat=6

Sylwester KozakDynamiczny rozwój rynku usług szerokopasmowych w Polsce

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.