e-biznes.pl poleca: I e-targi Reklama i Poligrafia

Opublikowano: 14 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pierwsza edycja Internetowych Targów branży reklamowej i poligrafii odbędzie się w dniach od 16 do 29 listopada 2009 roku na www.e-targi.net.

e-targie-targi Reklama to prezentacja rozwiązań z zakresu BTL, nośników reklamowych i artykułów promocyjnych. To również ekspozycja oferty producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń do produkcji reklam, ploterów oraz branży komunikacji wizualnej. Tu także można będzie przedstawić ofertę reklamową serwisów internetowych, wydawnictw, stacji radiowych i TV.

Na e-targi Poligrafia można będzie poznać aktualne oferty i promocje, nowe rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku.

Wszystko to przez 14 dni 24 godziny na dobę.

e-targi.net trwać będą dłużej niż tradycyjne imprezy i w tym czasie odwiedzi je znacznie większa (ok 4,5 – 8 tys. dziennie), ale też inna niż podczas tradycyjnych targów grupa klientów. e-targi.net będą dostępne bezpłatnie dla każdego użytkownika w internecie.

Dawid Zarazińskie-biznes.pl poleca: I e-targi Reklama i Poligrafia

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.