e-biznes.pl poleca: I e-targi Reklama i Poligrafia

Pierwsza edycja Internetowych Targów branży reklamowej i poligrafii odbędzie się w dniach od 16 do 29 listopada 2009 roku na www.e-targi.net.

e-targie-targi Reklama to prezentacja rozwiązań z zakresu BTL, nośników reklamowych i artykułów promocyjnych. To również ekspozycja oferty producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń do produkcji reklam, ploterów oraz branży komunikacji wizualnej. Tu także można będzie przedstawić ofertę reklamową serwisów internetowych, wydawnictw, stacji radiowych i TV.

Na e-targi Poligrafia można będzie poznać aktualne oferty i promocje, nowe rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku.

Wszystko to przez 14 dni 24 godziny na dobę.

e-targi.net trwać będą dłużej niż tradycyjne imprezy i w tym czasie odwiedzi je znacznie większa (ok 4,5 – 8 tys. dziennie), ale też inna niż podczas tradycyjnych targów grupa klientów. e-targi.net będą dostępne bezpłatnie dla każdego użytkownika w internecie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry